جوابیه

دوست بزرگواری در پاسخ به پست

زن ها چه کسی را می پسندند؟

فرموده اند:

کاملا مخالفم . بنظرم برداشت شما اشتباهست .
مردی که ساز بزند و بخواند و ارتباط برقرار کند در حدی که ادب را هم رعایت کند  و ببخشید عراجیف نگوید هیچ مشکلی ندارد و به عنوان شوهر یه مرد ایده عال است و همچنین حدو حدود خود را رعایت کند . مردی که کنار بنشیند و صحبت هم نکند اصلا ایده عال نیست ف هر چند که جنتلمن باشد .

اول از همه از اینکه مطالب بنده رو مطالعه فرمودید بی نهایت از شما سپاسگذارم

نظر شما برای بنده بسیار محترم است.

اما سوال این است با اینکه شما به این موارد اشاره کردید آیا واقعا می پسندید شوهر شما در جمع همانطور که گفتید حتی با رعایت ادب، ساز بزند ، آواز بخواند و لطیفه بگوید و خانم های حاضر در مجلس همه به گرد او جمع شوند و با ایشان شوخی کنند ، بخندند و در آواز خوانی همراهیشان کنند؟

من از دید یک مرد که عاشق همسرش است میگویم ، به عنوان مردی که بخاطر عشق زیاد به کوچکترین رفتار همسرش توجه دارد و نسبت به اون احساس غیرت شدید دارد و از هم صحبتی او با اشخاص دیگر شاید به نوعی بشود گفت حسادت میکند که از نظر همچین مردی این حرکت همسر پسندیده نیست.

خصوصا زنی که از شوهرش انتظار دارد رفتار نجیب و سنگین داشته باشد و بارها با او در مورد شوخی نکردن و موارد مشابه بحث کرده و ادعا دارد از همچین شخصی خوشش نمی آید اما برعکس ادعایش در مواجه با چنین مردی به فرموده شما ارتباط برقرار کرده و با او در شعر خوانی و بذله گویی هایش همراه و هم قدم هم می شود.

من به شخصه مشکلی با چنین رفتاری ندارم ، بلکه مشکل من با تناقضی که گفتار خانم با کردارشان دارد است.

البته این مختص به خانم ها نیست و مردها هم چنین هستند که نمی پسندند همسر یا فرد مورد علاقه شان با همه ارتباط برقرار کرده و بیش از حد خون گرم باشد و با همه بگو و بخند داشته باشد.

اما برعکس این موضوع در جمع و در مهمانی ها اکثرا به سمت خانم هایی گرایش پیدا میکنند که به قول معروف مجلس را گرم می کنند.

حرف نویسنده این است که هر آنچه برای خود می پسندیم همان را نیز برای همسرمان بپذیریم و بپسندیم و هر آنچه که اگر از همسرمان سر بزند موجب ناراحتی مان می شود بدانیم که اگر ما نیز انجام دهیم خاطر همسرمان را می آزاریم.

/ 1 نظر / 5 بازدید
عاشق

درسته حق باشماست قلبا نمیتونم بپذیرم شوهرم با هر کی نه با عده خاصی که میدونم جنسشون و نیتشون چیه جک و خاطره بگه و بخنده . ترجیح میدم با من بگه و بخنده و صحبت کنه تا با کسی که زمانی فکرشو درگیر خودش کرده باشه .